• General DBA

دوره DBA یا مدیریت عالی کسب و کار که از لحاظ علمی معادل با دکتری با رویکردی تحقیقی و پژوهشی است که تمرکز آن بر شیوه های کاربردی و مهارت در زمینه تجارت در کسب و کار است. سطح دوره DBA که پس از دوره MBA ارائه می شود بالاتر از سطح کارشناسی ارشد آکادمیک است و به نوعی می توان DBA را دکترای مدیریت تلقی کرد. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که هدف از گذراندن دوره DBA پرورش استاد دانشگاه نیست، بلکه هدف از این دوره تقویت مهارت ها و دانش مدیریتی مدیران ارشد سازمان ها است. بنابراین فضای دوره MBA مبتنی بر کسب و کار و تجارت است حال آنکه دوره DBA با تمرکز بر مهارت های مدیران در حوزه تحقیق و پژوهش، همزمان با مهارت های کاربردی مدیریت سعی در آموزش و ارتقای مدیران در کسب و کار و حل مسائل و چالش های سازمان خود است.

لذا با تکیه بر موارد فوق مدیریت آموزش های آزاد دانشگاه علامه طباطبائی در راستای دستیابی به اهداف ذکر شده و با تکیه بر پیشینۀ علمی قوی  خود دوره های مدیریت عالی کسب و کار(DBA) خود را در سرفصل های ذیل برگزار می کند.

تفاوت دورۀ DBA بخش تخصصی آزاد دانشگاه علامه طباطبائی با دوره رسمی دانشگاه علامه طباطبائی: در دوره های DBAبخش تخصصی آزاد دانشگاه علامه طباطبائی که در مدت یکسال (کوتاه مدت) برگزار می شود گواهینامه (Certificate) اعطا می شود ولی در پایان دوره های رسمی دانشگاهی مدرک دانشگاهی (Degree) H) اعطا می شود که بیانگر مقطع تحصیلی افراد است، لذا گواهینامه دوره کوتاه مدت DBAبخش تخصصی آزاد دانشگاه علامه طباطبائی به هیچ وجه معادل درجه و مدرک دانشگاهی نیست.

 

 

جهت دسترسی به اطلاعات دوره کلیک نمایید.

 

 

 

DBA Catalog 

 DBA Information

 DBA Regulations


 

 

 
 
 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 88880993 و 88872058 تماس حاصل فرمایید.