• خبر روز


آغاز ثبت نام دوره ای مهارت افزایی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی

دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان تنها دانشگاه تخصصی کشور در حوزه علوم انسانی و اجتماعی، به منظور توانمندسازی و آماده ساختن دانشجویان جهت ورود به بازار کار و افزایش سطح مهارت های تخصصی آنان،طرح مهارتافزایی را دستور کار قرار داده است.

در این راستا دانشجویان  بر حسب علاقمندی خود در دوره های تخصصی یا عمومی شرکت نمایند. لازم به ذکر است دوره های عمومی و تخصصی مهارتی محدود به  دانشجویان نبوده و سایر علاقمندان می تواند با شرکت در سایر دوره های تدوین شده با تخفیف ۴۰درصدی دانشگاه نیز بهرمند شوند. در پایان این دوره ها مدرک مهارتی از طرف دانشگاه اهدا می شود.

این دوره ها با هدف توانمند سازي دانشجويان و برخورداري آنها از  شانس بیشتر برای ورود به بازار اشتغال تدوين شده است و شركت در حداقل دو دوره مهارتي براي دانشجويان الزامي است. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام دوره ها می توانید به سامانه مهارت افزایی دانشگاه به آدرسotc.atu.ac.ir مراجعه و یا به کانال اطلاع رسانی دوره های مهارت افزایی https://t.me/atumaharatمراجعه نمایید.تاریخ درج خبر: 1398/11/12 - ساعت درج خبر: ٠٩:٥١ - شماره خبر: ١١١٤٥ - تعداد بازدید: 1581


خروج