• آرشیو اطلاعیه ها


اطلاعیه زمان و مکان برگزاری آزمون زبان 14 شهریور 1399 دانشگاه علامه طباطبایی

به اطلاع آن دسته از ثبت نام کنندگان در آزمونهای زبان  14 شهریور ماه 1399 دانشگاه علامه طباطبایی می رساند: به علت حاد بودن شرایط بهداشتی موجود در سطح کشور و لزوم برگزاری آزمون به صورت حضوری و به منظور رعایت پروتکل بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت و جلوگیری از ازدحام بیش از حد برای انتشار ویروس کویید 19 و بیماری کرونا ، آزمونهای ذکر شده در دو نوبت صبح راس ساعت -/9 و عصر راس ساعت -/14 در ساختمان مرکز آموزشهای تخصصی آزاد دانشگاه به نشانی : خیابان ولیعصر (عح) ، خیابان توانیر ، خیابان نظامی گنجوی نبش کوچه هفت پیکر برگزار خواهد شد.

از کلیه شرکت کنندگان محترم خواهشمند است : ضمن مطالعه دقیق لیستهای پیوست ، جهت اطلاع از زمان برگزاری آزمون خود  و رعایت کامل بهداشت شخصی  و استفاده از ماسک ، حداکثر تا نیم ساعت قبل از شروع آزمون در محل فوق الذکر حضور بهم رسانند.

باتوجه به عدم تحویل وسایل شخصی ، رعایت نکات ذیل الزامی می باشد :

1 . لطفا از آوردن کیف ، کتاب و جزوه جدا خودداری فرمایید. (ضمن اینکه  امکان همراه داشتن در سر جلسه امتحان وجود ندارد ، دانشگاه تحت هیچ عنوان مسئولیت وسایل شخصی را به عهده نخواهد گرفت.)

2. همراه داشتن اصل کارت ملی و کارت دانشجویی

3. به هنگام شروع آزمون کلیه موبایلها خاموش و یا در حالت پرواز قرار داده شود.

 

لیست شرکت کنندگان مربوط به برگزاری آزمون صبح   

 

لیست شرکت کنندگان مربوط به برگزاری آزمون عصر 

 

 ضمنا همکاران مرکز در ساعات اداری با شماره های 88880993 /  88770015 داخلی 309 / 88886002 آماده پاسخگویی به سوالات دوستان می باشند.

 

    موفق و پیروز باشید
مدیریت مرکز آموزشهای تخصصی آزاد
  دانشگاه علامه طباطبایی

تاریخ درج خبر: 1399/06/10 - ساعت درج خبر: ٠٧:٥٩ - شماره خبر: ١٢٧٣٦ - تعداد بازدید: 1137


خروج